Új hozzászólás Aktív témák

  • akisbandi

    aktív tag

    Sziasztok,

    49FX9005 az alábbi hibát produkálja:

    Kb. kétpercenként újraindul, először elmegy a hang, majd a kép, jönnek a szép színes karikák és az android felirat.

    Csak megjelenítőnek használom, egy STB van rákötve, semmi extra, okos funkciók sem érdekelnek, nincs rátelepítve semmi, talán az elején került rá egy kodi, de egy hét alatt rájöttem, hogy nem ezt a lovat akartam, már ami az androidos okostv részét illeti. A távirányítója is fiókban, szóval a hibát nem az android aktív használata jelenti. Ritkán a chromecastot szoktam használni, azért van csak hálózatra kötve.

    Még a hét elején csinált egy olyat, hogy eldobta a hálózatot (LAN) és csak az újraindítás segített. Nem találtam meg az újraindítást a menüben, így áramtalanítottam, de utána minden rendben volt.

    Android 7.0, automatikus frissítés be van kapcsolva (pár napja kipróbáltam manuális kereséssel, de nem talált friss szoftvert). Őszintén? Nem is hiányzik.

    Mi lelte vajon? Hogyan tovább?

    Szerk.: kihúztam belőle a LAN kábelt, azóta stabilnak tűnik. Valami a frissítés körül lehet, az okozhatja szerintem.

    Azért gáz, hogy ennyit sikerült összehozni a Sonynak...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák