Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zoli03

    őstag

    válasz Tamás 72 #367 üzenetére

    Te kijelentetted, hogy az SJ4000 egy félkész termék az AS20-hoz képest. Ez számomra azt jelenti, hogy az SJ4000 kb semmit se ér, felesleges megvenni. Ez a te véleményed, nincs is vele gond, de ha idetéved egy nem hozzáértő, elolvassa a hozzászólásodat és nem néz utána alaposabban, ő is ezt fogja gondolni az SJ4000-ről, pedig szerintem akinek mindkét kamerája van/volt, azok nem ezen a véleményen vannak.

    Ezután rákérdeztem, hogy mi alapján gondolod, hogy az SJ4000 ennyire gyenge lenne. Erre a részletgazdagság volt a válaszod, amiben szerintem egyértelműen erősebb. Ezért kértem tőled képet, amin meg tudod mutatni, hogy miért gondolod, hogy az AS20 képe részletgazdagabb, mert én amilyen videókat láttam, azon nem úgy tűnt, és ezen se úgy tűnik. De valamilyen oknál fogva nem mutattál képet, ez ugyancsak abban erősít meg, hogy nincs igazad.

    Ha mondjuk a fehéregyensúly kezelést említed meg, akkor abban kétségtelenül jobb az AS20, de akkora különbség azért nincs köztük, hogy az SJ4000 egy félkész termék legyen az AS20-hoz képest.

Új hozzászólás Aktív témák