Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tkesy

    őstag

    válasz q13579 #322 üzenetére

    Mai nap eseménye:

    Indulás Pearl Habour-ból, pocsék időjárás mellett, pár napos kis út japánig, májd az egyik beltengeren majdnem egy komplet konvoly lemészárlása fedélzeti ágyúval, (végére nuku lőszer) mert olyan szarok voltak a látási viszonyok ''fényes'' nappal, hogy a radar ellenére párszor majdnem ütköztem, / torpedót inditani meg 100m-ről, hát.. / majd az új parancs értelmében indultam Iwo Jima-ra... Mire félútra értem, szépen besőtédedett, jelentettek pár konvojt ugyan az útvonalam közelébe, de mivel még az UZO-t sem láttam a hídon, igy mne nagyon foglalkoztam vele.... Egyszer csak nagy ''csörömpölés'', mit ád az ég, nekimentem az egyik konvoj hajójának... /éljen a radar + a kezelője/ de ez még nme elég: mert abban a pillanatban: Silent Hunter.exe stop working....

    Szal 3 óra ugrott, mert mentés az nme volt....


    Ki milyen nehézségi szinten kezde el a karriert?
    Mert ahogy én néztem: realisztikusban nincs külső kamera, médiumon meg már van külső kamera, de végtelen üzemanyagot kapok, és asszem sérthetettlen a hajó....
    Custom meg nincs, csak akkor tudnám minek lehet beállitani dolgokat a gameplay settings-be... :F

    Nomeg a hangok: az embereim 8* időgyorsitásig állandóan pofáznak, bemondják még a földközi tengeren lévő konvoly adatait is,,,, A hátsó hangszorókból még állandóan robbanás vagy ágyúhang jön, ráadásul baromi hangosan...


    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    >>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

Új hozzászólás Aktív témák