Új hozzászólás Aktív témák

  • csaba951

    veterán

    Live stream a játékról. Sajnos nem PC, hanem XBOX360, de legalább megnézhetjük a játékmenetet.

    Aki szerette a GTA IV-et, az szerintem ezt is fogja! Nagyon hasonló felépítésű a két játék, csak most egy ázsiai városban (Hong Kong) játszunk. Első ránézésre itt teljesen komolyra vették a figurát, nem láttam vicces társadalomkritikát, kikacsintásokat.

    Ami tetszik:
    * nagy a játéktér, sokáig tart mind a 4 kerületet végigjárni kocsival
    * rengeteg melléküldetést lehet találni
    * puszta kezes harc valami eszméletlen módon van kidolgozva
    * az angolt kínai akcentussal beszélik, bár szerintem ez kicsit hangsúlyosabb is lehetne

    Ami nem tetszik:
    * bal oldali közlekedés van, szerintem ez az emberek többségének nem fog bejönni. persze ez a valódi városban is így van, szóval nem igazi hiba.
    * az autós üldözések furcsára sikerültek. az autók egy tégla rugalmasságával ütköznek egymásnak. gyakran fordulnak fel ellenfeleink, néha minden látható ok nélkül.
    * a lőfegyveres harc is furcsa. (rendőrökkel zajló) lövöldözés közben fejbe lövik a karakterem. jól láthatóan kiloccsan egy darab a koponyájából. erre megigazítja a fején a baseball sapkát, és fut tovább...
    * ha üldöznek a rendőrök, akkor a mini map közepe piros lesz, nem látható az alatta lévő terültet. minél magasabb a közözési szintünk, annál nagyobb darabot takar ki a piros kör.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák