Új hozzászólás Aktív témák

  • LOTR

    addikt

    elkezdtem robbereket ölni, kb 5. ölésre kidobott egy 34+2es fülbevalót 74% mag és phy elnyeléssel - elég jó :D
    azóta semmi drop, kegyetlen lag, és ez miatt meg is haltam

    astralt akarok, van éppen 25 weap elixirem elfekvőben, el kéne pazarolnom
    nem árul valaki astralt troy serveren?
    2 napja valami 31es szintű külföldi állítólag árult astralt, mondta, hogy adjam neki a kardot 5 astralt rárak 1 millióért -neki nagyon kell a pénz- (de aztán mondtam neki, hogy nincs annyi pénzem, legyen inkább 4 weap elixir+100k :D), én meg mondom neki, hogy 2 millás kardot csak úgy nem fogok neki adni, adjon valamit zálogba, mondom jó lesz a fegyvere (csak 1 plusz volt rajt, de azon volt astral, tehát valószínű nem kamuzott ebben), meg a páncélja, erre mondta, hogy scammer vagyok, meg a sos páncélt nem adja, hát akkor adjon mást, erre ő van 230ezer goldja, azt odaadja - lol :D
    aztán mondta, hogy mivel úgy tűnik nem bízunk egymásban nem lesz üzlet

    gondoltam leírom, nehogy valaki bedőljön azoknak a szövegeknek, hogy silket goldért (ilyet nem lehet, ez csaló), meg az ilyen rakok a fegyverre astralt csak add ide (itt meg nagy szerencse kell, hogy vissza is adja a fegyvert - érdemes olyantól venni aki magas szintű, mert ott már talán nem nagyon foglalkoznak 1-2 milliós fegyverekkel)

    One Ring to rule them all

Új hozzászólás Aktív témák