Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • odani

    tag

    válasz kirkri #21 üzenetére

    Pontosan! Amikor igazán gyorsan nyomok egymás után különbözö billentyüket, általában olyankor áll meg, aztán ''resetel''. Néha beszélgetés közben is elmegy az egész, újraindul.

    Nagyon idegesítö hibái vannak, egyszer már vittem (vitettem, a Pannonnal) szervízbe, akkor a hangszórója krepált be a semmitöl.

    - ha valakit utólag adok hozzá egy csoporthoz, nem biztos, hogy játssza a csoport csengöhangját, ha hív az illetö
    - annyira nem izgat, szar képet csinál a hasonló Nokiákhoz képest, a videóhoz és a fényképhez is sok fény kell neki, így gyakran semmi nem látszik
    - van egy nagyon érdekes jelenség: tfh érkezett egy üzenet és le van zárva a billentyüzet. Kioldom #, de amikor ö még azt írja, hogy 'billentyüzet kioldva', én már nyomom a bal gombot, hogy nyissa meg, no de ekkor még nem az van ott az érkezett üzenet ellenére, hogy ''olvasás'' (vagy ''megnyitás'', most nem t'om), hanem megnyitja az alapértelmezett balgombos alkalmazást, ami nálam az MP3 Player. Amikor ezt észreveszem, egyböl nyomom a jobb gombot, ami normál esetben a kilépés a lejátszóból, viszont itt meg úgy reagál, mint amikor egyébként üzenet érkezett és indulóképernyön vagyunk, vagyis kilép az SMS-értesítésböl (és a továbbiakban csak kis boríték jelzi, hogy olvasatlan üzenet van), és a vicc, hogy a lejátszó pedig fut tovább! Ha ezt most értette valaki, akkor biztosan ö sem érti! :R

    Szerintetek ha mindezt elmondom a Pannonnál vagy a Siemensnél, mit kéne, hogy tegyenek? :))

Új hozzászólás Aktív témák