Új hozzászólás Aktív témák

  • g@bo

    nagyúr

    válasz HaaS #277 üzenetére

    haladni kell az xp vel, mert ugyan a szinteden gyenge lehetsz, de nagyobb szinten nagyobb fegyvert is ad.... ha meg csak az aranyra gyúrsz, idővel baromi drága lesz egy-egy tulajdonság upgédelése, amit egy bedobott tárgyal röhögve megtoldasz.

    egy jó cégben / legalább +50 +50 arany és xp bónusz / munkával jön annyi arany, amit az cégadó /iparűzési/.... :DDD leróvása után, maradhat... a fegyverboltban új cuccra, vagy varázsitalra. ha nincs cucc, mehet valameik tulajdonságra.

    varázsló erős, de a többi is odaver ha fel vannak tápolva. a varázslónál érdemes az értelmet megtolni, utána módjával a kitartást / hiába sok az energiapont, ha elhúzodik a harc, mert nem sebzel eleget... / és nagyon fontos a szerencse, amit érdemes 25-30% os tartományra tolni, legalább. aztán az erő és ügyesség sem árt, mert a kazamatákban erős ellenfelek vannak, és ha alapon van a kettő tulajdonság, akkor odavernek rendesen, nembeszélve a klánharcról, ahol vegyesen jönnek ellenfelek, pl ultraerős harcos.. ezeket a tulajdonságokat /erő../ lehet alkalmilag tápolni talált felszerelésekkel is, pl +75 erő csizma.... én 4 helyet fenntartok cuccoknak és cserélgetem, bár kevés az 5 hely néha...

    szal végigolvasva a játék fórumát, a többség xp re hajt, és munkával szedett manival tápol.

    ésszel választ küldetést... én pl végignézem mind, a legfontosabb a jó tárgy. utána a legrövidebb idő /gombaesély/, utána az idő - megszerzett arany vagy xp aránya dönt, pl 3 perc 21 gold 1230 xp vagy 10 perc 16 gold 7000 xp mellett az utóbbi nyerő, ugy választok, hogy sok xp usson kevesebb időegységre, ha 3 ócska küldetés van, akkor a legrövidebb, vagy relative legjobbat választom.

    hja, és szint mellé tolja a kazamata kulcsokat is /10 20 30 40..*, 1-1 monster leverése sok xp... és néha burál cucc is. kazamatába is észrevettem, ha egy monsternél alacsonyabb a szintem, de kb egál vagy kicsit jobb a tulajdonságom, akkor lever, ha magasabb a szint, akkor nem. szal lesi a gép, milyen szinten próbálkozol, és nem csak a táposság dönt.

Új hozzászólás Aktív témák