Új hozzászólás Aktív témák

  • net91

    senior tag

    válasz borges7 #3016 üzenetére

    "hogy most a számítógép sem látja/jelzi ki a meghajtóknál, csak és kizárólag ez a particiáló program!"

    Ugyanez volt nálam is a helyzet. Amikor a pc-hez csatlakoztattam a kártyaolvasó kiírta, hogy D és H cserélhető meghajtót észlel de az egyikhez sem tud NEM kapcsolódni, kapcsolódási hiba vagy valami hasonló miatt.
    Viszont a W10 lemezkezelője látta. Ott ugyanúgy mint nálad 3. lemezként látta. Többször töröltem,formatáltam különböző formátumokra, W10 lemezkezelőjével és particionáló programmal nem segített egyik sem.
    Végül partícionálókezelővel adtam neki egy meghajtónevet (pl.: H) és utána nálam működött.

    Ha a pc-hez csatlakoztatod, milyen kártyaolvasóba tetted? Nem régi az? Tudja kezelni a 128-at.
    Korábban nálam az is előfordult, hogy a régi kártyaolvasó a nagyobb méretű kártyát nem tudta kezelni.

    [ Szerkesztve ]

    Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

Új hozzászólás Aktív témák