Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • subaruwrc

    félisten

    válasz dikmen #480 üzenetére

    inkább ne fejtsd ki kössz. ez nem a mikor üldözési mániás valaki c topik. ha baromságot írsz( márpedig 2 és fél oldalon keresztül azt írtál) legalább tedd offba.köszi.

    lécci válaszolj nekem is ne hagyj ki belőle.ne kímélj :DDD :U

  • Speed®

    HARDVERAPRÓD

    válasz dikmen #480 üzenetére

    Fogalmi zavarban szenvedsz..az üldözési mánia az amit én mondtam. Aki valakit mániákusan üldöz, az simán hülye, de ezesetben ettől eltekintenék, ismerve (máramennyire) szacseet. A 10 éves szintet meg te harcoltad ki magadnak, bizonyítsd az ellenkezőjét és változik majd a hozzáállásom.

    A hűtők témájában 1 kérdés (prózai): Ha a Scythe tuninghűtők elismerten a legjobbak jelenleg a 10ks ársávban, akkor mi a francot filózol még?
    Tökéletes megoldás nincs, mindig lesz jobb, hiszen a fejlődés nem áll meg.
    A Ninja után az Infy volt a legjobb, de jött a Tuniq Tower, majd az XP-120 Ultra Extreme és így tovább. Mindig lesz jobb. Ami biztos: akét ASUS hűtő közül a lovag (gy.k. Knight) az erősebb. És ami tény: a Ninjaval nagyjából egyenértékű hűtési teljesítménye van 2000rpmen járó 9.2cmes légkavaróval. Tehát a Ninja egy nagyobb légkavaróval sokkal lassabb fordulaton és halkabban ugyanolyan hatékony, mint a Knight.
    Nem tok többet, kérem kapcsojjaki...téma részemről lezárva..



    ftc
    Akkor mit te beszélsz még mindig felesleges? Venni Ninja, azannyakinyja :D
    (Persze csak ha az Infy nem tetszik és mindenképpen passzívkodni akarsz...)

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák