Új hozzászólás Aktív témák

  • Louro

    őstag

    Dany: én se ismerek egyet se, de már sokan felkerestek a soha nem látott jó lehetőségekkel. És szerintem most kicsit okosan ámítja az embereket a cég, mert eddig javarészt a szerencse fiaihoz, a fiatal (18-20) korosztályt izzították be, hogy kezdjétek el minél korábbna és annál több pénzetek lesz. Most úgy érzem a hiszékeny időseket akarják megfogni, mert azok azt látják, hogy egy jó lehetőség és simán elmennek egy dícsőítő énekeket zengő felvonulásra, megmutatják az "elsőket" (akik még profitálnak), de a többiek, akik ülnek, azok vajon miért érkeztek busszal? Szóval az idősek elmennek, benyelik a dolgot, ott helyben aláíratnak velük dolgokat, megvetetik a kezdő készletet, ami tuti nem 500 pénz, szóval már ott kezdődik a lehúzás, aztán meg a kedves mama, mivel nem érti, csak azt, hogy jó lehet(ne), a szomszéd asszonyokat is elrángatja ilyenekre. Sajna a magyar idősek többsége elég hiszékeny.

    A reklám lehet, hogy utolsó lehellet, de ha nem is az, egy erőszakos figyelemfelkeltés. Boldog boldogtalan belefutott már legalább egyszer egy kocsin, buszon, plakáton levő reklámjukba. Ha valamit sokat reklámoznak az úgyis beépül sajnos az emberekbe még ha rossz is (ld: Pákó, Kiszel Tünde,...)
    Reklámjából szerintem a Zepter él meg a legjobban. Igaz, hogy nem árul rosszat, de horribilis áron nyomja. Ugyanabból készült edényeiket már tizedannyiért is meglehet venni. Vagy a csodalámpái...Lehet, hogy gyógyítanak, de belső forrásból tudom, hogy a célcsoportjaik az öregek.

    [ Szerkesztve ]

    Mess with the best / Die like the rest

Új hozzászólás Aktív témák