Aktív témák

  • Marsal

    csendes tag

    Van egy Seagate Barracuda 7200.8 ST3300831AS vinyóm és egyáltalán nem tudom használni. Felismeri az op rendszer és a biosz is de nem tudok új partíciókat létrehozni ha le akarom formázni. Formázás nélkül engedi. A jelenlegi partíciókat(2 db) ki tudom törölni viszont a gép újraindítása után ezek újra megjelennek. A vinyó kifogástalan, haver nézte egy másik gépen xp-n is és win7-en is. Simán felismeri és működik. Összeültünk MSN-en a nagy kockákkal és addig jutottunk hogy vagy az alaplap a hibás vagy a rendszerrel van a gond (Én nagyon reménykedem hogy az utóbbi). Attól függően hogy hogy akarom formázni, máshogy reagál, más hibát ír ki. Lemezkezelésből gyorsformázás egyből meghal, simán formázom lemezkezelőből akkor lefut a 100% szépen lassan és a végén hiba, mind a kettőnél az a hiba hogy "A formázás nem sikerült". Ha Sajátgép-ből simán dupla kattintással akarom elindítani a formázást akkor annyit ír hogy nincs engedélyem rá (egyetlen rendszergazda vagyok a gépen), ha meg onnan jobb kattintással kiválasztom formázást akkor meg azt írja hogy "A Windows nem tudja formázni". Néhány formázási próba után a lemez eltűnik a lemezkezelőből ha meg újra akarom ellenőrizni akkor meg meghal a lemezkezelő és azt adja ki hogy nincs engedélyezve tűzfalon...
    Másik SATA vinyóval még nem próbáltam az alaplapot mert senkitől se tudok kölcsönbe szerezni. Az alaplap: Gigabyte GA-8IK1100.

  • kenwood3

    őstag

    válasz Marsal #1 üzenetére

    Hali !
    HDD probléma, segítsetek! (nem adatmentés) (kiemelt téma) A linkelt topikba tedd fel a kérdésedet ott remélhetőleg tudnak neked segíteni . Ja és nézd meg majd mit mond róla 1 hard disk sentinel !

    [ Szerkesztve ]

    Mi az az ekezet dragasag??

Aktív témák