Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Winne #24221 üzenetére

    LLC-vel nagyon lehet játszani, amikor már 4.6GHz-ig volt mindenféle profilom 100MHz-enként, akkor kezdtem el finomítgatni. Végül alapfeszen (offset) sikerült 4.3Gz-et stabilizálni, aztán már egyszerűbb volt felvinni 4.6-ra a cuccot, de tény, hogy a legtakarékosabb tuning ez a 4.3 volt az én konfigom esetében.

    Pilács: Tesztekben VirtuMVP és egyéb dolgok is aktívak voltak, ezeknek nézz utána. Supporton fent vannak. Sajnos a butított lapok egyébiránt sem feltétlenül hozzák azokat az eredményeket, amelyeket egy jobb lap tuningjával kapsz. Éppen ma nézegettem, az ASUS már egészen a 4+1-es fázisellátásig süllyedt Z77-fronton. Nem kicsit nevettem, amikor megláttam mellette az "industry leading phase design" kifejezést, v. valami hasonlovat. :DDD Elismerésem az ASUS régebbi lapjainak és minőségének, de totál kezdenek átcsúszni gagyiba.

    Gabe123: Az 1.326V átlagos, nálam 100MHz-enként kb. +0.04V-tal nőtt a max igényelt fesz, tehát a 3.6 reális. Ha följebb nem megy, érdemes lehet VCCIO-val és társaival próbálkozni, azok is sokat segíthetnek. Írtam már a topicban, hogy kb. LinX-hiba milyen fesz alacsonyságára utalhat. Lehet, hogy 4.6-on is ilyen gond van, nézd meg a táblázatomat.

    ittakary: Egy lusta predátor létezése az evolúció törvényei szerint kizárható, vagy ennek ideje legalábbis rendkívül csekély volna.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák