Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BlueSteel

    tag

    Sziasztok! Szándékomban áll egy Sansa Clip +-t, vagy Clip Zip-et vásárolni. Azonban ahogy olvasgattam a külföldi fórumokat, kicsit elbizonytalanodtam, mert írnak egy "pitch issue"-nak nevezett problémáról, amely szerint - ha jól értelmezem - a zenelejátszás a másodperc 1/4-ed részével gyorsabb (máshol azt írják, lassabb), ami érzékenyebb hallásúak számára kihallható, hiszen így a hang is magasabb egy kicsivel. Állítólag a Rockbox orvosolja a problémát, mi több, a Clip Zipben nincs is jelen ez a gond, bár én inkább a másikat szándékoznám megvenni, s sokaknál a Rockbox gondot okoz, illetve állítólag jobbak az eredeti beállítások. Találkozott valaki ezzel a problémával?

    A másik kérdés: tényleg olyan jó e két termék a zene minősége terén, mint amennyire mondják? A head-fi-n egymásnak teljesen ellentmondó véleményeket lehet találni, az egyik bázis rajong érte, a másik pedig egy túlértékelt, gyakran meghibásodó valaminek tartja, aminek a hangzásánál még az iPod shuffle is jobb. Vájtfülű Sansa tulajdonosok, hogy is van ez? :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák