Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Welsing

    csendes tag

    Hi!
    Az őrület határán vagyok és szeretnék segítséget kérni! M2N-E alaplapom Amd 4200+ procim, 2048Mb Geil ddr II 800mhz ramom, geforce 7600gt, és samsung 200gb merevlemezem van.Már korábban is volt hasonló eset h ujraindult a gép magától, leállt ugy h csak áramtalanítás után engedte magát bekapcsolni.De ma azt csinálta h egy Hangkártya(ami integrált)driver frissítés után újra meg újra ujraindult amikor eljutott a sound max program betöltéséig.Semmit nem lehetett tenni, újra installáltam a windowst.Ez után ha bármit fölraktam például chipset driver,hangkártya driver,a gép újra indítása után már a winchester ellenőrzésnél (amikor butolásnál villog a kis kurzor)egy oldalas hiba üzentet kapok amiben valami freedos,Fat32 (pedig ntfsbe kódoltam a formatálásnál)No warranty, Tipe the full shell command - kifejezések találhatók.Azóta háromszor raktam újra a windowst de semmi változás.Ez a gép mint látjátok 250k nál is többe került és nem szeretnék vele egyelőre szervízbe menni súlyos ezrekért.Szoftveres a baj?Rakjak másikfajta windowst?Mert a driverek az alaplap hivatalos cd-jén voltak!Hardveres és még is szervízelni kell?
    Nagyon kérek mindenkit h segítsen h mi lehet a baj ,bármilyen információra lenne még szükség írjatok!!!
    A válaszokat előre is nagyon nagyon köszönöm!!!

  • Welsing

    csendes tag

    válasz Welsing #1030 üzenetére

    Tudok Pontosítani a hibaüzenten!:

    1. HD System Type(00)
    Freedos kernel version 1.135w(Build 2025w USTABLE, nov 30 2005)
    Kernel compatibily 7.10-WATCOM- Fat32 support.
    C: HD1 Pri[1] CHS = 0-1-1 Start= 0 mb size=31mb
    Bad or missing command Interprete

Új hozzászólás Aktív témák