Keresés

Aktív témák

  • mert_csokis

    senior tag

    válasz Radeon17 #1 üzenetére

    Üdv!

    És mi a véleményed róla,bevált a monitor? Mert én is igencsak gondolkozom ilyen méretű monitor vásárlásán,de még igazán nem tudtam magam rávenni,és egy modellnél sem tudtam konkrétan kikötni
    Film szempontjából mindenképp telitalálat lesz,de mivel ekkora felbontást nem fog tudni meghajtani a gépem játék alatt,tudod használni 1024x768-as beállítással?
    Máshol azt olvastam,hogy be lehet így lőni,és akkor középre rendezi,a képernyő két szélét meg feketével tölti ki...
    Egyébként képminőség terén milyen a cucc,egy hagyományos monitorhoz képest nem hivalkodóak a színei? Nem szemrontó?
    Köszi a válaszokat,ha valamit esetleg kihagytam volna...akkor írj le bármit róla,pozitív-negatív tapasztalatokat egyaránt

    adidas UltraBOOST 21 (FY0371) 41 1/3-os méretben eladó

  • mert_csokis

    senior tag

    válasz Radeon17 #6 üzenetére

    Na,hát köszönöm az infókat,kiderülnek itt a miskolci szálak :) Mindenképp az egyik legjobbnak tűnik a 20-as kategóriában,Samsung-ok közt biztosan...
    Az addig okés,hogy beveszi az 1024-et,csakhát ugye ha teljes képre rakja ki azt a felbontást,akkor ugye torzul és széthúzza a képet. Mert maga a képfelület wide ugye,az 1024x768 pedig régi,hagyományos,majdhogynem négyzet alakú dolog
    Nekem az lett volna a kérdésem,hogy erősebb játék alatt,ahol a gép már elvérzik ekkora wide felbontásban,megtudja-e csinálni azt,hogy 1024x768-ba berakja a képet középre,a széleket pedig fekete sávval lezárja. És akkor a kép sem torzul,és a gép is elbírja...egy Bioshock vagy Crysis esetén ez mindenképp számít
    Szal nekem gyakorlatilag ettől függne a dolog,hogy megveszem-e vagy sem

    adidas UltraBOOST 21 (FY0371) 41 1/3-os méretben eladó

  • humax

    senior tag

    válasz Radeon17 #1 üzenetére

    milyan rajta a divix filmek?
    tv tuner?
    koszi

    Elnézést kérek a rossz magyar írásomért, külföldi vagyok

Aktív témák