Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alan[HUN]

    senior tag

    válasz consono #24 üzenetére

    Akkor addig maradok 1.2-nél. Mondjuk ha tényleg februárban jön(értsd: közlik, ááá... már mindegy, mindjárt kész a 3.0, addig meg csak tudunk várni, nem?:DD), akkor annyira nem lesz nehéz, nincs kedvem most multizni, olyan jól belaktam a legutóbbi óta!:))

    @ABal: mármint, copy-paste 1.2-ből, majd azt pofozgatja, mert ha a 2.0 ennyi ideig tartott az 1.2-ből, akkor ha a nulláról kezdené, 2014-re lenne is, csak addigra a bada meg az S60 sorsára jut...

    P.s.: ilyen állapotokkal én se veszek még egy badát az tuti... Kellemes használni, csak k.... s... supportja van, ami már majdnem abszurd!:DDD (Július óta halasztják a 2.0-át!!)

    [ Szerkesztve ]

  • Alan[HUN]

    senior tag

    válasz Floyd80 #271 üzenetére

    Igen, azok csak címkék, az oldalom belüli keresésnél a címen kívül ezek alapján tudod megtalálni a bejegyzést, szóval sajnos nem releváns. Meg mint duvi említette, azért ne fektessünk nagy reményeket egy kétsorosba, amelynek az alján még a Wave 575(!)-öt reklámozzák, és ezen az oldalon kívül máshol Samu által megerősítve nem megtalálható! De persze ez lokális jellemző is lehet, de azért érdekes...:D

    [ Szerkesztve ]

  • Alan[HUN]

    senior tag

    válasz szentkuti11 #736 üzenetére

    Fb Chatre több megoldás van, egyik egy natív program, a Kint Messenger, de az időnként szervergondok miatt nem működik, pillanatnyilag funkcionál, de nem tudom, ingyenes-e még, egyébként 290 vagy 560 Ft, sajnos nem emlékszem. Másik megoldás, hogy Live fiókot gépről csatolsz Fb fiókkal és engedélyezed a chatet, akkor böngészőből m.live-on keresztül úgy tudsz chatelni, mintha msn-en volnál, illetve mobil/javas facebookon is küldhetsz üzenetet, az is kb. ugyanaz az élmény. Natív kliens, amit leslieke is említett, szép is, nekem működik is, kényelmes is, csak hiányoznak funkciók, és a sebessége csak harmada-negyede a mobilos oldalnak, és fele a javasnak.

  • Alan[HUN]

    senior tag

    válasz TomWexX #742 üzenetére

    Személy szerint, egyetértek veled, kegyetlen lassú, a felhasználói élménye egy tégláéval vetekszik, de a téglát el lehet dobni, ami azért mégiscsak szórakoztatóbb!:DD Meg azért mobil fb-től nekem még nem fagyott ki... (kivéve, ha mellette volt rendes, asztali is néhány oldal erejéig, olyankor viszont anyáztam rendesen!:((()

    Ami a csoportokat illeti, én is a negyedikbe sorolnám magam, mint telefon, a Wave tökéletes választás, mint okostelefon már kevésbé... Számomra leginkább az rejtélyes, hoyg miért csak 70 mb memória látszik a 384-ből, ami arányaiban kevesebb, mint 20%, holott édesanyám frissen vett droidos galaxy giojában több, mint 200 mega látszik a memóriakezelőben az 512-ből, tehát majdnem a fele!

  • Alan[HUN]

    senior tag

    válasz PartyShan #748 üzenetére

    2.0-ban nem jön vissza(ti. maradnak alul a gombok), viszont a fölső címsor csak addig látszik, amíg lejjebb nem görgetsz, utána, amíg nem görgetsz fel teljesen az oldal tetejéig eltűnik, szóval összességében így is több helyed lesz, mint 1.2 alatt!

  • Alan[HUN]

    senior tag

    Na, 7,5 hónap után sikerült a lehető legröhejesebb módon tropára tenni szeretett, belakott, Ebony Gray Wave I-emet! BELEEJTETTEM A WC-BE!:W:W:W:O:DDD:DDD:DDD (Elnézést, elég vegyes érzelmeim vannak a dolgot illetően...)
    Bolti garis, ugye 1 év biztosan van rajta, tehát még bőven benne van a gariban. Kb. 10 perce néztem, már el sem indult(addig se jutott tovább a "Samsung S8500 Wave" feliratnál), ha csak így beviszem szervízbe, megcsinálják garira, vagy amint kibontják és szemberöhög velük az első pöceszagú(megszagoltam, most hogy már megszáradt hál' Istennek nem érezni):DD vízcsepp, kiperkáltatják az egészet? Illetve, ha vízbe esett, akkor egyáltalán javítják még garanciálisan? Egyébként nagyjából 5 másodpercet úszott, de azt telibe, senkinek sem kívánom azt a bugyborékoló hangot, amikor az okostelefonjából szökik a levegő és a helyét H2O veszi át...:(

    @snecizero: Forrást tudnál linkelni? Én már anélkül semmit se hiszek a 2.0-ról... Igaz, azzal se...:DDD

    [ Szerkesztve ]

  • Alan[HUN]

    senior tag

    Na, megint jelentkezem, fedőnevem "Kacsaúsztató"!:DDD Az újoncok kedvéért: Fedőnevem története Szóval, a ki-be kapcsolgatás ellenére sem sikerült ízléses papírnehezéket csinálnom a telefonból (pedig komolyan gondolkodtam rajta, hogy ha nem kapcsol be többet, el adom 2-3000-ért levélnehezéknek:)) Súlyra pont jó, fémből van és a formája is ízléses! Más szerint be kellett volna kereteztetni és eladni, mint kortárs művészeti alkotást!:DD) Mindazonáltal nem jön be a download mode, hanem ha bekapcsolom, akkor először az alap "Samsung S8500 Wave" felirat kínosan hosszú ideig, utána babakék háttér, felül két fekete felirattal:

    "F/W UPDATING!!!...

    PLEASE DO NOT POWER OFF!!!..."

    Ez tart kb. 10 percig, majd újra a felirat, majd kezdődik az egész elölről, csak akksi kivétellel szakítható meg a folyamat. Ha felrakom töltőre, akkor érzékeli, megjelenik az akksi képe, de töltéskijelzés már nincs, hanem helyette kedvenc babakék képernyőm fogad! Ha valakinek van ötlete, hogy ez mi, szívesen várom! Illetve hova vigyem kiszáríttatni és mennyibe fog pontosan fájni?

    Sousuke: LOL!!!:DDD Azt mondanám, hogy nyert az ipse, csakhogy én úgy ültem be, hogy előtte pont gondolkodtam rajta, hogy nem kéne a telefont beleejteni a (táp)csatornába...:DD Mondjuk az övé nagyobb fail... Habpartin hazavágni egy olyan telefoint, ami használtan több, mint egy Wave I újonnan...:C

  • Alan[HUN]

    senior tag

    válasz leslieke #1146 üzenetére

    Én kinn voltam, Samu nem szarozott, nem volt nagy standjuk, de azon kinn volt két Wave 3, két Galaxy Note, két Nexus Prime (legalábbis azt hiszem), illetve szerintem még 2 Galaxy Tab 7.0/10.1! Sokat nem voltam ott, mert volt más érdekesség is, meg leginkább a Note érdekelt (nem a ceruza miatt, azt 10 perc nyúzás után a hostess mutatta meg, jó móka volt, de sok értelmét ezen kívül nem látom:DDD). Szóval a Wave 3-ra visszatérve, KK3-as szoft volt rajta, túl sok mindent nem néztem, mert ad 1 - a Wave-em szervízben van ugye, mivel megúsztattam, ad 2. amúgy is 1.2 volt rajta, 2.0-át annyira nem tudom kezelni. Nekem tetszett, bár a bada szerintem gyenge pont, most már droidot is nézegettem komolyabban(édesanyám mostanában lepte meg magát egy galaxy gio-val), és nem is a széthackelhetőség hiányzik, hanem egyszerűen maga rendszer többet ad! Pl. memóriakezelés...:DD Mindenesetre, azért ha új telefont vennék, azért átgondolnék még egy Wave I-et is!:D

    Btw., ha valakit érdekel, írhatok többet is a PlayIT.ről/Holdfényconról/Galaxy Note-ról

    [ Szerkesztve ]

  • Alan[HUN]

    senior tag

    válasz leslieke #1154 üzenetére

    Volt egy előadás a nagyszínpadon, gameplay videó mellett, de inkább csak reklám volt, istenítették, stb.:)) Pont mint a Skyrimet!:DDD Meg nagyon nem is figyeltem oda, mert éppen AC:R-eztem a Gamestar standjánál (mondjuk minek rakják ki egy olyan laptopon, amin minimum grafikán, 800x600-on szaggat?!:((( Mondjuk megjegyzendő, hogy a már a minimálgrafika is megállná a helyét normálnak is!:P) Azt hiszem, talán még egy zártkörű diavetítésre lehetett valahogy bejutni, de annyira nem tülekedtem érte!

Új hozzászólás Aktív témák