Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • duvi

    nagyúr

    válasz Tomajdon #1071 üzenetére

    Azért nem kell leírni a Wave fényképezőjét egy fotó összehasonlítása alapján. Mindenki saját tapasztalatból tudja már, hogy mire képes ez a telefon fényképezés terén. Természetesen nem minden kép sikerül jól! Vannak jobbak és kevésbé jól sikerültek is. (mint minden fényképezőnél) De ideális körülmények között még mindig bőven az átlag fölött teljesítenek a Wavek. Ebben az összehasonlításban valóban a ZTE kép sikerült jobban. Gyanítom, hogy lehet fordított végeredményt is produkálni a fent említett két telefonnal. Ez azért nem árulja el a mindennapi használat során jelentkező minőségbeli különbséget. :N (mielőtt kirobbanna egy újabb háború, egyáltalán nem kritizálásból vagy elvakultságból írtam ezt a hozzászólást :N )

  • bokrosolajos

    őstag

    válasz Tomajdon #1071 üzenetére

    Tudod, így vagyok ezzel én is!
    Amikor jöttek a céghez ezek az olcsó telefonok (Mini Pro, Blade), akkor először a kicsin csodálkoztam el, hogy nem is rossz a ház, relatív szép a kijelző, gyors mint állat, aztán ma meg a pengénél döbbentem rá, hogy Karma miről beszélt fél éve. De nálam is a fotózás adta be a végső döfést.
    Én is a SAMOLED kijelzővel nyugtatom magamat, mert az adu ász kamera-hit a mai nappal értelmét vesztette. A fém ház sem izgat már annyira egy Mini Prot vagy egy LG 2X-et ugyanolyan jó tapogatni!

    De abban is biztos vagyok, hogy egy Mini Prot amennyiért most megveszel, egy év múlva majdnem annyiért el is adod

    Ja, a dátum: mivel le lesz gyalulva a droid, nem is állítottam be rajta dátumot, azért 1980.

    A véletlenről: a Wave-vel is egy sorozatot lőttem ebbe a sarokba, és mindegyik ugyanilyen "minőségű" Egyszerűen beltérben nem tud fotózni, a szoftver szétmossa a képet (a vaku meg beégeti) . A Blade-en minden gyári beállítás semmi főzött ROM vagy custom camera soft

    Tomajdon: használj Faststone Image Viewer-t. A legjobb, és ingyenes

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák