Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jooles

    csendes tag

    Sziasztok!

    Nem igazán tudtam hova fordulni már, így gondoltam megpróbálom felvázolni nektek is a problémámat.
    Adott egy két éves Samsung NP300E5ZH laptop (Intel i3 - 2.1GHz) amiben van egy Intel HD Graphics 3000 (64bit) és egy GeForce GT 520MX (512) videokártya. A probléma az, hogy a gép az előbbit preferálja, ami teljesen oké, ha az ember egy Half-Life 2-őt akar elfuttatni, viszont erősebb terhelésre már kéne az NVIDIA kártya, annak a használatától viszont ódzkodik a gép. Az Intellel szépen elmuzsikál a legtöbb dolog, viszont ha a GeForce driverét rendesen telepítem és azt használom, akkor rettenetes csúszások vannak a kép és hang között, lag, stb. Arról nem is beszélve, hogy a dxdiag is azt írja, hogy a gép még mindig az Intelt használja, pedig rendesen fel van telepítve GeForce kártya.

    Miért nem engedi a gép, hogy az 520MX-et használjam? Már végigpróbáltam az összes Nvidia beállítást és egyebeket, de semmi.

    Előre is köszönöm a segítséget, remélem nem túl ködös ahogy leírtam a dolgot.

    (Oprendszer Win7)

Új hozzászólás Aktív témák