Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • raskolnikoff

    őstag

    válasz swoody #1770 üzenetére

    Számomra mindenben "több", állítható a magassága, ezüst matt (klasszikus) kávája van (utálom a csillogóvillogó kávát) , nem TV designos (legyen a TV TV a monitor meg monitor:D )
    kontrasztban kisebb (nem 1000es hanem 700as, de gyakorlatilag ez tök8), nincs dinamikus kontraszt (ami ugyanúgy mind1, sőt ha van az inkább rosszabb), fényereje még így is olyan nagy hogy sokaszor még a 30%on használt profil is vakító... Bevilágítás egy nagyon kevés van (ez is lehet példányfüggő, akárcsak a 2232 esetében is), de igazából én nem azt nézem hanem a filmet :P Játékra is jó. 5ms vagy 2 ms ugyan mindegy.
    Enyémben CMO panel van, ami megintcsak jó. Az AOC hajlamosabb a durvább bevilágításra. De ezt sajnos nem tudod meg csak mikor már kibontottad. Mikor vettem, 3 másikat visszacsomagoltattam pixelhiba illetve porszem miatt. Ez is teljesen normális...

    A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

Új hozzászólás Aktív témák