Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Flashget

    félisten

    válasz mope #63935 üzenetére

    Még elég sok helyen lehet kapni, viszonteladóknál is. ma jártam MM-ben és van ott is még 40"-ban is.
    Gondolom a samsung márciusban még gyártott egy jó nagy adagott belőle.

    Realme GT Master Edition

  • Brave_86

    aktív tag

    válasz mope #65832 üzenetére

    Igen van ilyen akció aki előttem vett egy UHD-t asszem 55"-os volt. grrr, kapott hozzá egy 40"-t ajándékba.
    (pontos típusokat nem tudok, akkor már eléggé ideges voltam, pedig elég nyugodt vagyok és nehéz felidegesíteni)

    A havi részletes dolog története: kb másfél órát vett el az életemből.
    Előtte infó pultban megkérdeztem (mert a hitelügyintéző épp ebédel kb fél óra, múlva vissza), majd megjött, hogy munkáltatói igazolás nélkül (mert olyanom nincs) minden más igazolással(bankszámlakivonat stb.) megoldható e a vásárlás a mai nap. Persze...
    Utolsó havi kivonatom nem volt (előtte két havi papíron igen), ok netbankba lépjek be, mert amit itthonról vittem pdf-et, hogy majd kinyomtatom ott max előttük nem jó, mert megbuherálhattam otthon. ^^ Najóóó kinyomtattam.
    Erre fél óra sorbanállás után 20 perces papírozás rengeteg kérdés mellett (ahol még valami +10eFt os biztosításra is rá akartak beszélni), majd 15perces 'hitelbírálat' után vérnyomásemelőként jött, hogy pozítiv lett a bírálat (azta nagy meglepetés), de holnap vasárnap vigyem be a munkáltatói igazolást(mondom max hétfőn ha el tudom intézni) + közüzemi számla befizetésről igazolást.
    Addig a tv-t nem lehet elvinni ugye. Eddig bírtam, majd kértem a kérelem törlését -mert ezt ugye még külön kell, akkor is ha még ígénybe sem vettem- mert addig legközelebb nem tudom majd igénybe venni(függőben lesz). Nem is fogom, az is biztos. A végén megvettem kpra.
    A kapurarúgás sem sikerült. Az kicsit kiengesztelt volna legalább, de a kishölgy legalább aranyos volt, hogy valami pozítív is legyen a végén. :)

Új hozzászólás Aktív témák