Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nightshadow

    veterán

    válasz PuMbA #77160 üzenetére

    Szerintem a JU6400/6500 nem fog interpolálni ugyanúgy mint ahogy a HU6900 se tette. Ezek belépőkategóriás 4K modellek. Biztosat majd csak a tesztekből fogunk tudni.

  • pittbaba

    aktív tag

    válasz PuMbA #77160 üzenetére

    Köszönöm a válaszodat, de nem értem, hogy most te nem értesz, vagy én nem értelek téged.
    Van egy TV-m a szoba közepén, van két telefonom, 2 notebookom, egy xboxom és egy asztali gépem, mindegyiket kössem be HDMI-vel (ennyi aljzat már pont nincs is) ha bármelyikről akarok videót indítani? Az egész lakás tele lesz kábellel.

    Szerintem nem gondolom rosszul, hogy nem 1000 in 1-et várok el akkor, ha egy TV amin van wifi meg internet van, hogy azt szeretném hogy a mediacenterből lejátszott filmjeimnek legyen felirata. Igazából a guta megüt, hogy pár év alatt bekerült a 3D technológia, de egy subtitle tallózása menüpontot még mindig nem sikerült bedrótozni.

    Mindig a HDMI-t írod, de nem látom mögötte a megoldást arra, hogy minden gépről videót indíthassak. Ha összekötöm a PC-m videókártyájával, onnantól több lehetőségem adódna? Vagy nem értem ezt.

    A fő bajom, hogy a samsung reklámokban csak úgy dobálgatják a videókat ide-oda egyik készülékről a másikra egy mozdulattal, haverom az 50 000-s LG TV-jén a youtubeot telefonról és számítógépről is egy kattintással kiteszi, ehhez képest ez a SmarView nevetséges, használhatatlan vicc.

    Technikai kiegészítés:
    A routerem egy TP-Link WR1043ND v2, bele van dugva egy USB-s winyó, az mediacenterként megosztva, a TV látja is szépen. A videók tök jól elindulnak (bár pörgetni már nem lehet bele...), de a feliratot nem húzza be, csak ha közvetlenül átdugom a TV-re a winyót.

    Ja, és valamiért leáll a videó 1-1 óra lejátszás után (winyóról közvetlenül rádugva), hogy nem támogatott valami (megírom pontosan majd), ha újra elindítom a videót és odapörgetek ahol leállt, akkor megy tovább, majd megint leáll egy óra múlva és pörgethetem újra oda. (ilyenkor a menüben a videón egy piros, átlósat áthúzott kör ábra van). Tudtok ebben is segíteni? Egyelőre nagyon elégedetlen vagyok a készülékkel sajnos, látom, hogy a hardver rendben van, és adott egy jó szoftverhez, de a szoftver az nekem eddig egyes alá.

    [ Szerkesztve ]

    PH Konfigom: Gigabyte GA-H97M-D3H, i7 4790K,GTX 960, Seasonic SS-620GM

Új hozzászólás Aktív témák