Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabesz1019

    senior tag

    válasz PuMbA #110215 üzenetére

    1169-es. Ha rámegyek a frissítésre azt írja, hogy: "Jelen pillanatban nincs új frissítés."

  • Piftuka

    veterán

    válasz PuMbA #110215 üzenetére

    "(#110208) ZsoRacing: Várható, hogy az Auchan, Tesco stb. áruházak kapják a legrosszabb állapotú megpiszkált, leesett TV-ket "

    No offense, Pumba, de ne tessék ilyen "rémhíreket" terjeszteni! :N

    Általánosságban nyugodtan megbízhat az ember ezekben az áruházakban, ráadásul éppen ez a kettő nem szokott felhajtást csinálni (ahogyan ZsoRacing példája is mutatja) a garanciális cseréből, vagy az azonnali pénzvisszafizetésből.
    Ha a vásárlástól számított 3 munkanapon belül viszi vissza a vásárló a neki nem tetsző terméket, hiánytalan tartozékaival, eredeti csomagolásában, jellemzően még akkor is visszadják a vételárat, ha hibátlan a termék, de "nem tetszik" a vásárlónak.

    (Ahogyan például az egyébként jó hírű Edigital-lal, vagy Aqua.hu-val - erről én is mesélhetnék - "küzdeni" kell.)

    Én nem véletlenül javaslom a "nem kell drága, csak a nagymamának/szülőknek lesz, sorozatokat, tévécsatornákat nézni, mit ajánlotok?" kérdésekre a Technika, Inexive, vagy éppen Medion (mert a fentiek az ALDI-ra is érvényesek), saját márkás televíziókat. Mert azok esetében ráadásul különösen problémamentes minden garanciális ügyintézés a jótállás teljes időtartama alatt.

    A "Tesco gazdaságos" viccek anno nyilván nem véletlenül terjedtek el, de manapság, a fenti témában már különösen nem relevánsak.

    Egyébként pedig általánosan igaz, hogy a "nagyok" tévéit is ezeken, a hivatalos forgalmazó partnereken (Media Markt, Auchan, Tesco, stb.) keresztül érdemes megvásárolni.

    Én például az életben nem vennék a különféle "szürke import" tévéket az azokat forgalmazó webáruházakból, legyen az adott termék bármilyen "olcsó" is. Mert aztán pedig, amikor a garanciális ügyintézésre sor kerül, akkor derül ki, hogy az adott forgalmazó által nyújtott szolgáltatás az igazán "Tesco gazdaságos"... és az "olcsó", mindjárt nagyon sokba kerül a fogyasztónak...

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák