Új hozzászólás Aktív témák

  • mycso

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz Meglivorn #1376 üzenetére

    Hát ha nem is a tegra hibája, én még mindíg azt tartom, hogy inkább szoftveres/driver probléma ez inkább.
    Már csak abból is látszik, hogy egy alap 3.1-es, alap lejátszóval szinte semmit nem játszik.
    Custom 3.2 +custom kernel + bsplayer+armv7 codec, pedig szépen játszik sokmindent.
    Valamelyik nap ezeket néztem:
    1080p mp4, ez kiakasztotta
    1080p wmv, ez szépen megy
    720p avi, szépen megy
    720p mkv H264-MPEG4, szépen fut
    720p mkv A52-AC3, ez mintha néha egy picit belagolna, de szinte folyamatosnak tűnik

    1080p-s mkv-m most nincsen, de nincs is rá szükség szerintem. 720p brrip avik-at vagy a "klasszikus" 720*304 xvid brrip-eket szoktam rápakolni, amik tökéletes minőségűek és siklanak.

    (#1375) gre3nwar: mondjuk én elvagyok a 16GB-on bőven...az imént említett filmek méretei 1.5-2GB közöttiek, abból rárakok 2-3db-ot, van rajta némi zene, progi, játék (CWM-es rom ;] ) személyes cuccok (képek, doksik, stb.) és bőven elférek.
    p1000-em is 16-os volt, ott is elvoltam, a külső SD-n csak a 4-5db CWM-es rom volt.
    Én megvagyok nélküle.

    (#1379) Spidee: szerintem a 2.2 is tökéletes, de a 2.3 már teljesen más romra épül, amit alap állapotában is rengetegen dicsértek a sebessége miatt. Tehát egy próbát mindenképp megér.

    (#1380) rankesz: PFC-n ment válasz. Vagy egy gyári romot kellene feltolni, vagy ott linkeltem egy SGS-en ismeretes módszert EFS visszaállításra.

    (#1382) Barnes: Inkább töltsd fel. nemrég a p1000-emre amit csináltam romot, picit valami félrement és nem kapcsolt be, tölteni sem tudtam, viszont az akku előtte olyan 7-8% körül volt, na így megfrissítettem ODIN-al, első boot: 5%-os akku :DDD tehát bátraké a szerencse, de TÉNYLEG NEM JAVASLOM SENKINEK!!!!

    “The Night is Dark and Full of Terrors”

Új hozzászólás Aktív témák