Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz N-Mobile #670 üzenetére

    Köszi az észrevételt.
    Röviden: a procival kapcsolatos információkat hálisten (An)Dante, a hírszerkesztőnk, korábban már összeszedte, így nem volt nehéz dolgom. A szakmai hibákat javítottam is az anyagban (például a videolejátszónál), ugyanakkor azt nem gondolom problémának, ha megmelítésre kerülnek olyan funkciók is, amelyek nem ebben az eszközben debütálnak, mert attól még érdekesek / jók / rosszak / etc.
    A kamera-parával nem tudok mit kezdeni, ha a Samsung küld egy példányt a cuccból és az ezt csinálja, plusz a másik forrásból szerzett masina is hasonlókat produkál, akkor én azt meg fogom írni. Ez a dolgom. És hát kevéssé érdekel, hogy bezzeg az engadget. Ugyanakkor egyáltalán nem tartom magam rossz fotósnak, tényleg csináltam vagy 100 képet, variáltam a beállításokkal, nálunk ez a telefon ezt hozta és pont.
    Hogy a telefon kicsúszott a kezemből, az benne van a tesztben. Az is, hogy miért. Az is, hogy ezt miért tartom parának, ezért szerintem érthető, hogy miért olyan az értékelés, amilyen. A részletesség kérdése pedig annál kicsit árnyaltabb, mint amit gondolsz. Ez egy 10 oldalas anyag, ha olvasod a teszteket, akkor tudod, hogy ez kiemelkedően sok. Akit ennél mélyebben érdekel, az a fórumban kitárgyalja, megnézi máshol - ti vagytok elenyésző kisebbségben, for sure. Az átlagolvasónak ennél mélyebb anyag nem köti le, ezt lehet szeretni, utálni, fújni rá, de akkor is tény. Nekünk ráadásul elsősorban nem az a dolgunk, hogy bitekre és csavarokra szedjük szét a masinát, hanem egy lehetőleg minden funkciót, érdekességet, mindennapi használatnál előforduló jóságot és hibát megemlítsünk, ez érdekli az olvasók zömét, nehéz olyan anyagot írni, ami mindkét tábornak egyaránt megfelel, mindig egyensúlyozni kell a határon. Ez a cikk két napig készült az összes fotós, videós és egyéb utómunkával, ennél több időt nem tudunk rászánni, mert közben itt hever jelen pillanatban hat tesztkészülék és csak ma várunk még kettőt. És haladni kell, mert lehet, hogy neked az SGS3 überfontos, de másoknak viszont az Xperia U érdekes és tojnak a Samsung csúcsgépére. Mert pont harmadannyiba kerül.

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

  • F-ECT$

    titán

    válasz N-Mobile #670 üzenetére

    Ilyenkor érdemes lehet megfontolni egy első általánosabb teszt és egy mélyebbre ható, további részleteket tartalmazó teszt publikálására akár később, de ez csak javaslat a részemről.

    Ez szerintem erősen felejtős, kit érdekel egy 2-3 hónapos telefon tesztje? Akit érdekelnek az első tapasztalatok / épp venni készül egy ilyet, az benéz a topicba, ott úgyis több kézből származó infót talál.

    Egyébként meg lesz 4 magos összehasonlító teszt, de gondolom az sem fogja elérni az általad kívánt mélységet.

    Dive ever, work never.

Új hozzászólás Aktív témák