Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TomPack

    őstag

    válasz AtHoS #5472 üzenetére

    Nem kell feltétlen rendszerhez, vagy órarendhez igazodnia a rutinnak.
    Kiválthatja az is, hogy pl autóba pattansz.

  • Gardaai

    senior tag

    válasz AtHoS #5472 üzenetére

    Én meg pont fordítva vagyok. Minden okos és mindenre IS van rutin beállítva.

    Ne másoktól várd az egyelőre semmidhez sem passzoló rutinokat, hanem nézd végig a listát és alakítsd ki magadnak.

    De írok pár szög egyszerűt:
    1.) Autóba mondjuk egy FM transmitterhez kapcsolódsz (az elég átalános cucc), elindítja a YouTube/Spotify.... appot.
    2.) Beérkezel melóhelyre, Wi-Fi-re kapcsolódva leveszi a média hangerőt 0%-ra. Ha GPS-t nem szoktad kikapcsolni akkor ha már megközelíted a helyet lehet beállítani ruting mi történjen.
    3.) Hazaérkezel (GPS vagy Wi-Fi kapcsolódás) bekapcsolja a "A telefon feloldva tartása" opciót, mondjuk a Windows-kapcsolatot.
    4.) Rengetegen utalják az automata elforgatás opciót. De ha a Galériába vagy YouTube... app-ot megnyitod, akkor bekapcsolódik. Ha kilépsz, akkor pedig kikapcsolódik.
    5.) Ha kiszoktad kapcsolni a GPS-t, de ugyebár navigációhoz és bizonyos appokhoz muszáj engedélyezni, akkor ezeket megnyitva bekapcsolja, ha kilépsz kikapcsolja.
    6.) Bolti fizetéshez kiraksz egy ikont vagy GPS alapú megoldással is mehet, NFC be, majd ki.

    Mindegyikhez minimális vagy egyáltalán nem kell hozzányúlni a telefonhoz.
    Lehet nyomógombos telefonnal is boldogulni, de ha már van benne ilyen potenciál, legyen kihasználva ahol csak lehet (szerintem).

    ↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

Új hozzászólás Aktív témák