Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • domos

    senior tag

    válasz Tin #3497 üzenetére

    A 21U és 23U között látszik a különbség, a képeken is látom (10bites dreamcolor kijelzőn kijön szerencsére), viszont szerintem a 23U színei közelebb állnak a valósághoz, a 21U-n mintha túl lenne tolva a piros, főleg az első két képen látszik. A 22U és 23U között is látok némi különbséget egymás mellé rakva, de lehet ennyi lenne két 23U között is, nem tökéletesen egyformák a panelek. Meg kellene nézned esetleg pár másik 23U-t, lehet a tiéd hibás?

    If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

  • Gardaai

    senior tag

    válasz Tin #3497 üzenetére

    Szerintem domos arra gondolt, hogy az S23U és S22U képe "nettó ugyan az".
    S21U így szerintem is iszonyat túlszaturált, de ha még előveszem az S10 vagy S20 szériámat azok aztán így nézve, retinaolvasztók.

    Plusz egyik hétvégén voltam megnézni húgomnak pár S10 és S20-as készüléket (5-6 db-ot néztem meg végül), az összes bevolt égve, pedig volt ami 1 éves volt. Az összes Élénk módban volt használva. Nekem ez gyanús. Enyém mivel mindig Természetes módban használom ahogy kiveszem a dobozból amióta csak van rá lehetőség, sose égett be.

    Ahogy írtam egyel feljebbi kommentemben szerintem a fakóbb színekkel (esetleg valami módosítás volt a panelen vagy csak szoftver) ezt a beégést próbálják mérsékelni. Ami szerintem a legjobban "segíti" a beégést, az a magas fényerő + Élénk mód.

    ↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

Új hozzászólás Aktív témák