Új hozzászólás Aktív témák

  • tylerddd

    veterán

    Én úgy érzem tudok felrakni kijezővédőket, a skinek is hibátlanok lettek korábbi készülékeimen hátulra. Viszont 1x próbáltam egy UV-s 7-8 ezres üveget a Note 9-re felrakni. Fúú, gyerekek! Én nem tudom mi volt a baj, de egyrészt szerintem rohadt sok ragasztó ment rá (a leírás szerint a teljes üveg kellett, nyilván), folyt le a szélein, az üveg pedig mintha nem sík lett volna, a két felső széle felé felfelé ívelődött. Ha megnyomtam, hogy hátha, akkor még több ragasztó jött ki alóla. Tehát el se jutottam az UV-lámpáig. Atya ég! Úgy mostam le csap alatt a készüléket. Kíváncsi lennék a Dome-ra, de azért húzós az ára és én anno a Note 9-en is befürödtem vele. Azt pedig SES-ben tették fel, 2 hét után lepattant az alsó széle a semmitől. Legalábbis nem érte semmilyen behatás. Az 12k volt, sajgott a szívem, na. Utána egy 8k-s Nillkin vált be, teljes felületén tapadt, lehajlott a széleire, nem pontmátrixos volt. Ugyanez a típus lenne az S23U-ra is, de ki van hagyva az ujjlenyomat-olvasónak egy kör alakú rész, ami engem zavarna.

    [ Szerkesztve ]

    Csak egészség legyen, meg térerő!

Új hozzászólás Aktív témák