Új hozzászólás Aktív témák

  • S e t h

    nagyúr

    válasz golyós #6966 üzenetére

    Késséggel elhiszem ha annyira megváltoztak a felhasználói igények, hogy egy 2023-as készülék annyira képes elvérezni bizonyos szituációkban, hogy az ilyen fokú érzelmi kilengéseket okozhat sokaknál.

    Engem csak szimplán meglepett, hogy van végre egy olyan konszenzusos telefon, amivel az európai userek is elégedettek lehetnek, aztán kiderül, hogy mégsem oké.

    Point and click hülyebiztos fotózásra ott an az iPhone, azt választanám ha lenne hozzá ceruza.

    Én egyelőre ott tartok, hogy inkább hiszek fotósok keze munkájának, mintsem az irreális elvárást támasztó usereknek, akik ledöbbennek, mert beltéren gyér fényviszonyok között nem azt kapták, amire számítottak.

    Mondjuk ha engem ennyire zavarna tuti lecserélném, de egyelőre még nem szentségeltem, amikor válogattam a képeket az aktuális évi albumba.

    Egyébként meg nem tudom mikor volt utoljára olyan év, ahol a Samsung legyalázta volna a mezőnyt, viszont olyan nüansznyi eltérések vannak már a képalkotásban, hogy szerintem egyre kevesebbeknél szempont ez a vásárlás során.

    [ Szerkesztve ]

    This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Új hozzászólás Aktív témák