Új hozzászólás Aktív témák

  • -Maci-

    addikt

    válasz zitrone88 #10841 üzenetére

    Korábban írtam, hogy én kb az összes üveget kipróbáltam. Hofi, Whitestone stb...
    Mindegyikkel szar volt az ujjlenyomat olvasó. Volt, amit 1-2 nap után rühelltem meg, depl a Whitestone nem volt fent 1 órát...
    Annyira bepipultam, hogy letéptem őket és mgterminator fórumtársa hallgatva vettem egy Smart Devil fóliát. Azonban nem volt még kedvem feltenni, ott allódik a táskámban.
    Jelenleg semmi védelem nincs a telón, pedig korábban nagy piperkőc voltam a témában. Az S23U-hoz egy héttel a teló érkezése előtt már itt volt a fólia és első dolgom voltfeltenni.
    most meg nincs semmi. :B
    Tok ügyben is megfordult velem a világ. Vettem egy Spigen bumszlit, mert az jól véd. Aztán túl bumszlinak véltem és vettem egy Ringke Slim fit-et. Az meg elkezdett repedni :Y Szóval ment az is a levesbe.
    Most mindöszze egy ilyen van rajta :C
    Jó, én öv táskában hordom...

    Ja és még az UV üveghez: No perc alatt le lehet pattintani nyom nélkül. Meg fogsz lepődni milyen könnyel ledobja magát, ha felpöckölöd a sarkát. :K

    If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

Új hozzászólás Aktív témák