Új hozzászólás Aktív témák

  • udimension

    csendes tag

    Sziasztok. S23-at vettem (Yetteles, adás-vételivel, tavaly májusi, még garis). A szoftverfrissítések rendben jöttek is rá. Most üzemeltem be és a pofám leszakad. A kamerája egy rakás ....s. Homályos területek vannak a képeken. Megolvastam az elmúlt év cikkeit, melyben taglalják, hogy kijött rá egy frissítés, ami a "banana blur"-t hivatott megszüntetni. Azt meg is találtam a telefonon, de ettől függetlenül normális éles képet nem készít automata módban. Próbáltam professzionálisban átállítani a fókuszpontokat, de nem lett sokkal jobb. A legjobban érzékeltetni úgy tudom, hogy van az irodában egy szép nagy Magyarország térkép. Szemben állva akár 12M, akár 50M módban fotózva a galériából előhívva a kép (az ország) közepe kb. Székesfehérvártól Szolnok vonaláig fentről lefelé élesnek mondható. Székesfehérvártól balra és Szolnoktól jobbra már homályosodik erősen és az ország szélein lévő községek teljesen olvashatatlanok. Kissé zabos vagyok. Valami ötlet esetleg lenne? Igyekeztem olvasni vissza is, de hirtelen nem találtam megoldást rá.

Új hozzászólás Aktív témák