Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gistvan92

    csendes tag

    Sziasztok!
    Elég sokat olvasgattam itt, lenne pár kérdésem. Előzmény: Másodjára is sikeresen megtörtem az A50-em kijelzőjét. Elsőre (két éve) még összeszorított foggal kicseréltettem a helyi samsungnál, másodjára már biztos nem fogom. Az A54-gyel szemezek, elég bőven a 128 gigás változat, lime színben tetszene.
    Namost, árukeresőn 121k-ról indul. Az első releváns ajánlat a telefonpont.hu 124k-s ajánlata.
    Első nevesebb shop a mobilcorner, 129k, majd szépen megy felfelé, aquánál már 136k.
    A kérdésem az lenne, hogy ezek közül a shopok közül ki biztosítja nekem a samsung gyári garanciajegyet? (coolmobile, smartshop?) Fontos ez egyáltalán? Egyébként 2 év gari jár rá jogszabály alapján, a shop nem fut el, főleg, ha egy nagyobból rendelnék.

    Tanácsaitokat előre is köszönöm!
    Üdv.

    '; drop table `users`;

  • gistvan92

    csendes tag

    Sziasztok!

    Beadtam a derekam, lime 128/8, firstphone-tól 133ért. Pecsételt, kitöltött, dobozos samsung garijegyet kaptam (üzletbe rendeltem, netről). Teló bekapcsolásakor a smart switch-csel könnyedén áthúztam nagyjából mindent az előző, viseltes A50-emről, ill azonnal megtalálta a júliusi frissítést is. Nem factoryztam. NFC, bluetooth off, AOD kikapcsolva 11 és reggel 6 között, adaptív fényerő, meta alkalmazások nem is települtek. Régi A50 15W-os töltőjével kb 2-2.5h alatt fent volt 100%-on (20%ról), este 11 és reggel 5 között 3%-ot merült bekapcsolt wifivel.
    Egyetlen kérdésem van. Adaptív fényerővel is jóval világosabb a kijelző, mint adaptív fényerővel az A50. Lehet ezt valahogy kalibrálni, hogy kicsivel sötétebb legyen? Félek, hogy hamar megeszi az akksit majd, illetve nem is ehez vagyok hozzászokva :D
    Köszi az 1582 hozzászólást, sokat tájékozódtam belőlük, remélem hónapról hónapra optimalizáltabb és még királyabb lesz az új vas!

    Üdv.: István

    [ Szerkesztve ]

    '; drop table `users`;

Új hozzászólás Aktív témák