Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz t-joco #1443 üzenetére

    Bár nem nekem szólt a kérdés, de térerőt már leteszteltem és meg is osztottam. [link]

    A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

  • cs.zs.

    addikt

    válasz t-joco #1443 üzenetére

    Szia,
    némi hezitálás után (hogy vajon megéri-e a pluszt?) végül az A54-et vettem. Magamnak simán elég lenne az A34, de mivel a legkisebb gyermek gimis ballagáshoz közeledett, hadd örüljön..!... :))
    2023 március vége, A54 átlagár a nagy kereskedésekben 200-210.000 Ft, Telekomnál és Yettelnél 175-180.000. Akkoriban volt a bevezető, jó drága volt, azóta csökkent, nincs ebben semmi rendkívüli.
    Már rég meglévő, havi 4000.- Forintos előfizetésemre 22x7900 Ft-ért kaptam meg (173.800.-), de magentásként érdekes módon a biztosításából is kaptam/kapok kedvezményt, és a prémium szintű, ami beázásra is térít, meg úgy mindenre, csak havi 1400.- Ft. (Érdemes ránéznetek, hogy Yettelnél ez mennyi. Döbbenet)

    Szóval 2 hónapig állt 0-km-esen a fiókban, ballagáskor átadtuk, mindenki boldog. Így (felelve a kérdésre) igen, én vettem, de nem én használom. 18,5 éves fiúka nyomkodja egész nap, és ha ő azt mondja hogy jó, akkor az jó. Van viszonyítási alapja, előtte Samu Z-Flip-3-5G-t nyomkodott, meg Redmi Note 10 Pro-t, meg Redmi 9T-t... Z-Flip-3-5G nem bírja a fiatalok állandó nyomkodását, kicsi az akkuja. Azt is megörököltem, nálam visszafogott használattal sima volt a nap. Nem bíztam a mozgóalkatrészes-összecsukós tartósságban, eladtam amíg hibátlan volt :DDD
    (Apa mindig megörökli a leggyengébbet, jelen pillanatban a 9T-t, de ez speciel bejön. Visszafogott használattal lemeríthetetlen)

    Netfone előfizetés van a gyermeknél (havi 5.990.- Ft, korlátlan hívás + 100 GB adat), ami ráadásul Voda hálón megy, és semmi gond vele. A telefon független, nem rinyál, szereti.

    Nem tudok rosszat mondani a telefonra. Egész nap nyomkodva van, és bírja. Messenger, Discord, FB, Snapchat, TikTok, ezen minden megy egyszerre. Ahogy a fiatalok nyomják.
    Vízálló, volt már esőben kamerázással eláztatva, megmosva, stb, bírja, szereti...
    :D

    Nem tervezek telefoncserét, nem aszerint nézelődök, de magamnak (ha az vízálló), A34-et vennék, vagy egy nagy ugrással valamilyen iPhone-t
    :R

    ...itt kérem mindenki!

Új hozzászólás Aktív témák