Új hozzászólás Aktív témák

  • GoodSpeed

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz kbyte1024 #4525 üzenetére

    Igen, ha azt csinálta volna a Samsung amit az S osztályban, hogy kiadja ugyanazt a modellt, ugyanannyiért de eltérő SoC variációban, Exynos-sal és Snapdragonnal, tehát az A54-ből lett volna Exynos 1380 és Snapdragon 778G akkor az utóbbit választottam volna. Csak ugye S osztálynál is van egy csavar a dologban, mert nem kívánságműsor, még nem is arról van szó, hogy szerencse kérdése, hanem egyik régióban ez másik régióban meg az.

    Az eltelt időszakban arra jutottam, hogy az S23 FE-t lehet érdemes lett volna megvárnom, de egyébként jó döntés volt, hogy nem az S23 felsőbb részéből választottam. Ha igaz, amit a Samsung kommunikál, hogy az AI miatt teljesen más élmény lesz az S24 mint az S23 volt, akkor tényleg csak az S24-et illetve onnantól kezdődően majd az S osztályt érdemes megvásárolni. Az S23 szerintem be fog sokkal jobban zuhanni, mint amennyire az S22 zuhant az S23 megjelenését követően.

    be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Új hozzászólás Aktív témák