Aktív témák

  • breetai

    aktív tag

    HI!
    Bocs de nincs időm végigolvasni az egész témát! Ezért inkább direktbe kérdezek. :DDD

    Samsung 970P vagy 971P?
    Esetleg a Fujitsu Siemens P19-2!? :F

    Kérlek, segítsetek dönteni! Mert a Samsung féle MagicTune-tól kissé parázok. Kell? (Értsd, van vele gond azonkívül, hogy Win alól lehet csak beállítani a monitort.) DE tetszik a 6ms és a többi kissé jobb paraméter. (Mint a FS 19-2)
    Én most lépnék ki a CRT világból a TFT-be, melóhelyen egy Fujitsu Siemens B19-2 -t nyúzok.(Ez TN+Film ill. asszem 12ms...)
    Szerintem „szebbek” a színei a CRT-ménél, ill. nekem jobban bejön. „Meg úgy egyáltalán más a kép.”
    Az utánhúzást ÉN nem észleltem még, persze kb. 2-3 óra Q3 30-40 fps-sel nem biztos, hogy a legjobb teszt. (De NEKEM 30 perc Doom3, egy 12ms-es TN+Film-es Acer-en is OK volt.) :D
    Az „elmosódó betűk” görgetésnél meg TFT tulajdonság, én tudok vele élni. Az overshot jelenséget még csak képeken láttam, de a tesztek szerint ez, az általam kinézett monitorok egyikén sem jelentkezik.

    Szóval dilemma van, és remélem Ti megoldjátok, mert 2 teljes havi fizum van/lesz benne. (Zsíros kenyéren élek…) Nem volt időm utánajárni, a kínálat meg nagy. Addig az OK, hogy SPVA/SMVA panel. De melyik modell/gyártó? :F
    Kérlek, segítsetek, előre THX!!! :C

    "Értem én, mert értem, hogy gőzgép. De mitől megy!?" XBL: Breetai HUN

Aktív témák