Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    Azt utálom ebben a gámában, hogy mindig akkor halok meg, mikor már egy éve nem mentettem és túl ritkán van autosave. Mentek vagy százszor feleslegesen, aztán egyszer nem és rittig leszednek mikor épp a távcsőbe sasolva szemezgetek. A fallout körre volt osztva, ott a para előtt mindig mentett az ember, bazi unalmas újra megcsinálni egy-egy részt, kár. Egyébként fullos, lehetne a címe Fallout 3 akár.
    Nincs valami gyorsgomb a mentéshez? A billkiosztásban nem láttam, mondjuk jókor kérdezem, lehet már mindjárt vége, most megyek a pörzsölőhöz, onnan még sok van?

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz Ndruu #306 üzenetére

    persze, azt észrevettem, csak a fenének van kedve kimenni a menübe és mentegetni, mikor elkapja a játékélmény... ráadásul nekem 500 GB-os maxtorom van, ami egy vésőgép, így levettem a seekelés sebességét , hogy ne legyen hangja, mert az aluházban viszhangzik és idegesít és emiatt a betöltések, mentések és egyebek egy picit lassabbak lettek a szokásosnál és szakmai ártalom, hogy úúúúútálok várni, ezért lenne ideális a gyorsmentés, ami csak felülcsapja a régit aztán szasz, én csak kerestem a billkiosztásban, hogy az F-ek közül melyikkel lehet kvikkelni de legnyagobb meglepetésemre nem láttam sehol és beletörődtem, hogy ezt kifelejtették... lehetett volna annyi eszem, hogy végigpróbálom, na de mostmár megnézem, köcce.

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz SLYM #305 üzenetére

    Én elsőre a billkiosztásba megyek és átállítom a COD-osra, mert van a gámában egy pár száz üzemórám a multi miatt és más kiosztást már képtelen bevenni a rendszer :DDD
    A videót szinglben nem bántom, a mai gámák úgyis fullra dobják amit lehet, úgyhogy csak multiban érdekes az fps miatt. Lehet hogy feljebb lehetne tornászni még egy picit az alapértelmezettnél, de most minek izzasszam a 7900GTX-emet, mikor hallom , hogy még a nyolcezres sorozat is beköhög néha. Szerintem szép ez így alapértelmezettben is, szépen is fut, szóval hála Istennek lefelé nem kell vinnem, szóval nem bántom.

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    Műxik a gyorsmentés, most már csak az nem tetszik, hogy a hullák motozásakor nemtom kitárazni a fegyvert és csak a töltényt lenyúlni, egy jobb gomb- kitáraz menüt dobhattak volna az átkutatásnál is, na mindegy, ezzel még együtt tudok élni.
    Az sokkal inkább zavar, hogy nem csak nekem van felszerelve a gránátvető a puskára LOL

    Meg lehetnének a zónában hivatásos kereskedők, mint a falloutban, ...az milyen király volt, szarásig voltak tölténnyel meg fegyverekkel és mikor már combosabb volt a karaktered simán leszedted a könnyű kis őrségét (4-5 ember) aztán kiraboltad, :DDD nem voltál arra kényszerülve, hogy olyan fegyvert használj , amihez stimmel az ellenség skulója, különben kifogysz A mesterséges inteligencica egész jó, csak a ''védj meg'' küldetések során vannak gondok , a hülyélye előre megy a kispityujával, amíg én a táskámban turkálok, aztán mire fegyvert váltok szarrálövik és a küldetést már buktam is... na sebaj, majd másodszor odafigyelek ezekre is.
    Ja meg az övet mé nem lehet fejleszteni, hogy több képződményt tudj használni? ...ez kibacás, állandóan szarásig vagyok cuccal és nincs hová tenni a kitartást növelő képződményeket :O

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz SLYM #325 üzenetére

    a második kódos ajtótól nem messze van egy lépcső lefelé, azt keresd meg, nem nagy kunszt körbejárni az egészet, figyeld a kistérképet a sarokban, hogy ne tévedj el. Ha lemész a lépcsőn lesz egy kis pity-puty kinyírod az ellent, aztán egy ilyen kis állványzat lépcsője előtt fog feküdni egy másik vörös szkafanderos tudós, annak a zsebében van az a PDA amiben a 9524-es kód van a 2. ajtóhoz. Elég buzzancs egy labirintus én se csípem az ilyet, elkezdek arra figyelni, hogy merre jártam, merre nem, aztán egyszercsak a fülesbe ordít valami mutáns, mint akit megcsípett a kígyó. Backi de becartam :DDD Jól ki is röhögtek :D

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    pűűűű de cumiban vagyok, nem jutottam be a kitörés előtt, így az utolsó 20 méter megtételekor megzabáltam egy rakás elsősegélycsomagot, meg sugárzáscsökkentő szérumot, így most kis tölténnyel meg nagy önbizalommal lódozok gazdagon, de ez így nagy cumi, kár hogy az a cellás puska amit az első védelmi vonaltól lehet nyúlni olyan lassan tölt újra, azzal talán lenne esélyem... asszem én ezt benyaltam :DDD :C :DDD

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    de gáááz hogy vége van, miért kellett befejezni :F nyitva kellett volna hagyni és a demo után visszaadni a képet, aztán mindenki induljon amerre lát, szarásig pakol tölténnyel, mindenkinél vagy 50 skuló, a fegyverek felét ki se próbáltam, egy csomó küldetést kihagytam, aztán vége, há becarás, kellett nekem kívánni , megpróbálok kijutni kívánás nélkül ... hátha

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák