Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • $p@rr0w

    őstag

    válasz AthlonXP #4203 üzenetére

    Hát még mindig nem egészen stimmel.. Az a baj hogy nem tudod mi az a Steam. Tehát ez egyfajta "online áruház program" amin keresztül megveheted, letöltheted, és használhatod a játékokak, (persze amelyeket a kiadóktól megvett, -vagy nem tudom hogy megy ez- a steam) ez eredetileg a Valve játékaihoz lett kifejlesztve (Counter-Strike, Half-Life stb.) aztán a HL2 megjelenése óta egyre több játék jelenik meg ezen keresztül (is) legtöbbször pár nappal a bolti premier előtt, és némi kedvezménnyel is akár. Viszont mikor letöltöm automatikusan a játék elérhető legfrissebb verzióját szedi le, ami sajos a fentebb említett okok miatt az 1.0005. Tehát nem én használom az automata update-t, hanem eleve az 1.0005-öt tölti le. A te szavaiddal élve akkor "patchelt játékot vettem", csak sajtos ezt előre nem közölték... Megpróbáltam letiltani az automata patchelést, és úgy letölteni, de egyből láttam a fileokon, hogy az 1.0005-öt szedi... Szóval most arra kéne megoldás hogy crack nélkül tudjam futtatni a warez verziót (eredeti exe-vel, és seriallal). Akkor talán nem dobnak le a szerverek... :(((

    Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

Új hozzászólás Aktív témák