Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • speki1982

    tag

    válasz Laris2 #15943 üzenetére

    Dehogy, nem akarom én bántani egyik modot sem (pláne nem a fordítást :)) ); épp eleget toltam a Stalker-trilógiát ahhoz, hogy tudjam, egy fan számára nem nőhetnek a játék élvezeti értékei fölé annak bosszantó hibái. :))
    Szívtam én már a nem a stabilitásáról híres korai-Diverzánsnál is a fogamat olyan problémánál, amelyre sehol/sehogy nem volt megoldás, aztán valahogy csellel-furfanggal-egy kis fájlbelenyúlással mégis eljutottam a végéig.

    Ha nem szippantott volna be szőröstül-bőröstül ez a világ, már rég nem játszanék vele...

    Szóval, nyomom, csak feltűnt a hibák hasonlósága, és már azt hittem, a korábban letörölt játékból maradt vissza és ragadt be valamilyen oda nem illő fájl a Sötét testvériségbe. Volt már rá precedens és szívtam vele nagyon sokat.

    De az tuti, hogy sokkal tartozunk neked és a többi fordítónak is (SaGa és a többiek).

    :C Respect! :C

    Sensut:

    Én is pont ezt írtam! :DD

    (A kedvencem az volt, amikor valamelyik modban a generátorok pályánál csak a földet volt szabad nézni, mert ha felnéztél instant és elkerülhetetlen crash volt a vége.
    Akkor tanultam meg szemlesütve, gyáván elfutni az ellenség elől. :DD) Best

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák