Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz Laris2 #14726 üzenetére

    Nos jo hogy te rajottel a dologra, ugyanis en csak onnan tudtam meg a hibat, hogy szerencsere csinaltam biztonsagi mentest elozoleg azokrol az alkonyvtarakrol, amelyeket te atalakitottal, igy amikor az ujjal nem mukodott, letoroltem oket, es visszatettem a biztonsagi mentest, es abba bemasoltam eloszor a configot, azzal osszeomlott, ujratettem, akkor a scripts-et masoltam be ujra, es azzal mukodott, mellesleg azt sem tudom, hogy ennek hol a log file-ja.Az AMK options-be be se leptem soha, ezek az idojarast es egyebeket befolyasolo dolgok, asszem...
    Hat jo, javits amit tudsz, es majd dobd fel ujra.
    Mellesleg segitsegemre volt az az allomany - google forditassal, amiben nagyvonalakban leirja, hogy mit is kell csinalni bizonyos pontokon, most epp a Chevrone farmon vagyok, az atjarot keresem visssza az Erdobe.Ha nincs az az allomany, soha a budos eletben ki nem talalom, hogy a lebego folddarab utan el kell menni a helikopterhez... :W

    Zapadlo mar 3ikszor ramolta ki a cuccaimat, mikor es hogy kapom vissza oket? Most a 3ik rablas utan megint kell vele beszelni? A masodik rablas utan kimentettem az unokajat...

Új hozzászólás Aktív témák