Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SaGa59

    őstag

    válasz Sensut #13337 üzenetére

    Fura, de a tényleg halk Vintorezre lövöldözéssel reagáltak, míg a baromi zajos „Tőrre” csak futkosással. Ellenőriztem a fordítást, de tényleg a vadászkést (ohotnyij nozs) ajánlja a feladatleíró is, nem a „Tőrt”.
    A túszokra marha nehéz vigyázni, mert az őr kilövésére még nem reagálnak, de amint egy tag később úgy hal meg, hogy látják, kirombolnak a fészerből és lövöldözni kezdenek, a zsoldosok meg pikk-pakk leszedik legalább az egyiket. Megjegyzem, amíg őrizték őket, valami civilruhaszerü volt rajtuk, de mire visszaértek a haverjukhoz, már golyóálló páncél.

    Más: az Idő Folyója: elég besétálni a híd alá a jelölt helyre, és elalszik a karakter. Az álom, amit lát mindegy, de eszébe jut ez-az. Ha jól látom pl a monolitkulcsok, bár nem kizárt, hogy ez korábban került a Naplóba, nem ekkor.
    A Naplót amúgy is érdemes nézegetni, pl amikor Nyemec találkozik valakivel és halkan, oroszul tárgyalnak. A szöveget nem találtam meg leírva és annyira motyogós a hang, hogy nem igazán értem, de a Naplóba került róla elegendő infó. Kiegészítem a feladatlezáró üzenetet annyival, hogy olvasd át a Naplót.

    STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

Új hozzászólás Aktív témák