Új hozzászólás Aktív témák

  • Superman

    nagyúr

    Na, én is visszazökkentem a rendes kerékvágásba, miután egy korábbi mentéstől újrakezdtem. Eljutottam Yantarba, mosta Red Forrest-en vana hangsúly, de a yantari küldetéssorozat, amit a professzor adott Veteranon iszonyat nehéz, különösen abázison, ahol a psi faktor nagyon magas, ott ződet-vereset lát az ember, a zombi fazonok meg csak jönnek....

    Aztán miután nagy nehezen megcsináltam, irány a Red Forrest, ahol még mindig kettőt látok a psi hatás miatt, de üldöznöm kell Strelokot és a banditák is lőnek rám, mint állat...:DDD

    De nem ez a legzavaróbb. Ezen a fokozaton még a vadiúj, megcsináltatott, 100%-os és upgradelt fegyver is másodpercenként beragad.

    Azért ennyire nem kéne csalni, mert azzal együtt is nehéz, hogy a Clint Eastwood-Charles Bronson-Trinity (ez utóbbi két hasonlat egy kollégáé, enyém az eastwoodos :DD :DD ) féle hosszú kabátos banditákat jószerével lehetetlen lelőni, hacsak nem fejbe lövöd, de akkor még azzal is vacakoljak, hogy újratöltsek 10mp-ként, miközben háromfelől özönlenek ráma golyók.

    Ez így nem szórakoztató, hanem bosszantó. A Red Forrestben, a banditáknál, számoltam, hatszor ragadt be a vadiúj 100%-os fegyver..:( Lőnék klikk, beragadt, újratölt, lőnék, klikk, beragadt..na ne....

Új hozzászólás Aktív témák