Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sensut

    őstag

    válasz ' Tzs , #31736 üzenetére

    Én a zsoldosokhoz jóval az alapsztori befejezése után csatlakoztam, és nem volt akkor se gond. Azt nem tudom, hogy a freeplayben vannak-e új feladatok, mert én elég idejekorán letudtam a kötelező alapjátékot és csak azután koncentráltam a mellékszálakra. Utolsóként a vadászatokat tudtam le Gontával, de Szarkát/Flinetet is a végén intéztem el, meg az eltévedt monolitos csapatot is. Szerintem nincs köze a problémákhoz annak, hogy mikor csinálod a feladatokat.

  • Sensut

    őstag

    válasz ' Tzs , #31736 üzenetére

    A szindikátus feladatot a zsoldosoknál csak akkor adják, ha csatlakozol hozzuk (nem elég csak a ruha). Ha pedig csatlakozol, akkor bukod az összes többi tagságodat és azzal néhány feladatot is, ezért bármikor nem lehet csak úgy csatlakozni egy klánhoz. Ez pedig része a nagy összeesküvés sztorinak a Vétekkel, amibe az összes klán belekeveredik és adott ponton és ami Zjágincevnél kezdődik a nagy mutánsháborúval jupiteren. Sajnos nagy az összevisszaság ebben a történetben és kellene egy útmutató, hogy mikor kinél kezded és mivel, mert az úgy volna jó, ha minden sorban történne. Így, hogy én a játék végére hagytam a zsoldosokat, ez a szindikátus sztori teljesen kilóg mindenből már, és nem nagyon van értelme. Arról szól, hogy Bagolytól vissza kell szerezni a laptopot amin fontos dolgok vannak ezzel kapcsolatban. csakhogy Bagoly túladott rajta és így végig kell követni a laptop útját, míg végül fontos dolgokat tudunk meg az összeesküvésről. Sok angol szöveg van végig a történetben, és rossz az angol fordítás is. Nehezen érthető, ezért nem túl szórakoztató. Viszont nem történt semmi közben, ami gondot okozott volna nálam a játékban :F

    [ Szerkesztve ]

  • shield

    Topikgazda

    válasz ' Tzs , #31736 üzenetére

    Sajnos én nem tudok segíteni a későbbi történésekben, mert még Jupitertől távolabb nem jutottam el. Ez a 4. neki futásom. Mindig ezek a hibák miatt maradt félbe a játék, pedig jó lenne folytatni, mert így nem látom mi van lefordítva. Ebben több mod szövege is benne van, a feleslegest ki kell szűrni.

    Sensut persze hogy rossz az angol, amikor az orosz szavakat egy az egyben fordította angolra, és az érthetetlen orosz szavakat betű szerint fordította a gugli.

    S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

Új hozzászólás Aktív témák