Új hozzászólás Aktív témák

  • Sensut

    őstag

    válasz Riot Gin #27700 üzenetére

    Aszongya, hogy A Halál Leple alatt 2?. Épp befejeztem a Secret Trails 2-t, amit mindenkinek ajánlok. A legjobb sztori, amit modban valaha is elkészítettek, mivel ez Strelok előélete egész a SOC alapjáték kezdetéig. Aki ezt végigviszi, annak többé nem lesz gondja a Stalker játékokkal és bátran mehet akár élőben is a Zónába :) .
    Szóval gondoltam kipróbálom A Halál Leple Alatt 2-t. Az egyes nem tetszett, azt hittem, hogy befejezetlen, annyira kusza és hiányos volt. De ha van már kettes is, akkor az egyes egy összecsapott, amatőr munka volt és reméltem, hogy a második rész valamivel jobb és értelmesebb lesz. Hát egyelőre nem, mert az istennek nem tudom elindítani. Pedig a Repack csomagot szedtem le, ami tartalmazza a teljes alapjátékot is, belőve a modhoz (állítólag :(( ). Hozzácsaptam az angolosítást, átírtam a localizationt, ahogy azt megírták, de folyton valami baja van az xrcore.dll -el. Próbáltam a saját alapjátékommal, de szintúgy kidob. Angolosítás nélkül dettó. Próbáltam felbontást, megvilágítást cserélni, de semmi se segít, úgyhogy máris elment a kedvem tőle. Keresek valami mást...

Új hozzászólás Aktív témák