Új hozzászólás Aktív témák

  • Longeye

    tag

    válasz axioma #1326 üzenetére

    Köszi a linkeket! Elég érdekes kockák. A gear viszont nagyon durván néz ki! Lehet majd beszerzek egyet a nyáron.

    Megmondom őszintén, én sem gondoltam volna, hogy ilyen jó minőségűek a kínai kockák. Azt meg főleg nem, hogy messze túlszárnyalják a játszhatatlan hazaiakat. Szégyen! Én a Rubikék helyében már rég megegyeztem volna a MoYu-val, vagy más gyártóval, hogy forgalmazzák Rubik néven a kockákat, bármennyibe is kerül és mélyen hallgatnék.

    Az biztos, hogy a régi, 30 éves, eredeti Rubik kockám ma is ugyanúgy forog, mint az 1-2 éves új, csak a matricákat kellett kicserélni (úgy értem, ugyanolyan rosszul).

    A most vásárolt kínai kockákkal elégedett vagyok, de még nem használtam azért őket tartósan. Lehet 1 év múlva már ezek is szétesnek, mint a tieid, bár nálam sincsenek minden nap használatban. De nem csak magamnak vettem őket, hanem a gyerekeimnek is...

    A 4x4x4-es MoYu Aousu-ra lennék kíváncsi, hogy másnak is akad-e egy kicsit a középső síkok mentén. Nem úgy akad, mint a Rubikok, hogy izomból kell tekerni, hanem csak egy halk, kis kattanás hallatszik.
    Tehát nem játszhatatlan, csak szokatlan a többihez képest.

    /* Egy lelkes kontár */

Új hozzászólás Aktív témák