Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • birno

    addikt

    válasz rt01 #298 üzenetére

    Időközben rájöttem, az elsőt megoldottam, nem tudom, hogy én csesztem el valamit vagy az segített, hogy frissítettem az rtorrentet, de most működik a system.method.insert, így ezzel sikerült megcsinálni.

    system.method.insert = custom3,simple,"execute=/home/norbi/scripts/rtorrent,-h,$d.get_base_path="
    system.method.insert = not_custom3,simple,"execute=mv,-u,$d.get_base_path=,/media/files/Downloads/seed/; execute=/home/norbi/scripts/rtorrent,-c,$d.get_base_path=,$d.get_custom1="

    Vagyis csak félig, mert not_custom3 frankón lefut, de custom3 hibát ad, log:

    ^@/home/norbi/scripts/rtorrent -h /media/sdb1/filmek/valami
    ---
    ^@+ getopts :rcoh kapcs
    + case $kapcs in
    + getopts :rcoh kapcs
    + exit 0
    + ionice -c3 nice -n 19 cp -r /media/sdb1/filmek/valami /media/files/Downloads/seed

    --- Success ---
    ^@cp: nem lehet a következő könyvtárat létrehozni: ”/media/files/Downloads/seed/valami”: A fájl létezik

    Egyrészt nem fájl, hanem könyvtár, másrészt nem létezett, a cp hozta létre, harmadrészt meg valamit a branch szórakozik szerintem, mert ha kikommentezem a not_custom3-as sort akkor hibátlanul lefut és átmásolja a fájlt!
    Komolyan ez egyre bonyolultabb... :W

    Azért állítom előbb, mert mikor váltottam 0.8.4-re a "check_hash = no" opció nem működött csak ha elsőnek volt a könyvtár átállítás, azóta nem is néztem.

    Mit csináltál, hogy végleg felfüggesztettek?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák