Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • birno

    addikt

    válasz VladimirR #296 üzenetére

    Így már valóban működik, köszi.
    Igazából van valami lényege annak, hogy az idézőjelet vagy a kapcsos zárójelet használom?

    Majdnem mindent sikerült átírnom a konfig fájlba, egy dolgot kivéve:

    system.method.set_key = event.download.finished,move_complete,"d.set_directory=/media/files/Downloads/seed/; branch=d.get_custom3=,\"execute=cp,-r,-u,$d.get_base_path=,/media/files/Downloads/seed/\",\"execute=mv,-u,$d.get_base_path=,/media/files/Downloads/seed/; execute=/home/norbi/scripts/rtorrent,-c,$d.get_base_path=,$d.get_custom1=\""

    False érték esetén két execute parancsnak kellene lefutni, az egyik az "mv" a másik a "cp".
    A fenti formában csak az egyik fut le, próbálkoztam még így is(csak a false részt írom):

    \"{execute=mv,-u,$d.get_base_path=,/media/files/Downloads/seed/},{execute=/home/norbi/scripts/rtorrent,-c,$d.get_base_path=,$d.get_custom1=}\"

    \"\\\"execute=mv,-u,$d.get_base_path=,/media/files/Downloads/seed/\\\",\\\"execute=/home/norbi/scripts/rtorrent,-c,$d.get_base_path=,$d.get_custom1=\\\"\"

    {\"execute=mv,-u,$d.get_base_path=,/media/files/Downloads/seed/\",\"execute=/home/norbi/scripts/rtorrent,-c,$d.get_base_path=,$d.get_custom1=\"}

    Általában az "invalid start of name" vagy "bad return code" hibaüzenetet kaptam.
    Az utóbbinál legtöbbször az mv paramétereként értelmezte a cp-s execute részt is.
    Hogyan lehetne akkor 2 execute-ot futtatni egy false command-ban?

    Még egy érdekesség van, bár ez nem probléma, csak fura.
    Adott az alábbi sor:

    system.method.set_key = event.download.hash_queued,set_safe_sync,"branch=d.get_custom3=,set_safe_sync=yes"

    Ha false, akkor is beállítja a safe_sync-et, pedig a parancs helyesen fut le, mert ha átírom így:

    system.method.set_key = event.download.hash_queued,set_safe_sync,"branch=d.get_custom3=,print=yes,print=no"

    akkor no-t ír ki amennyiben nincs beállítva a custom 3.
    Ha megadok egy false parancsot:

    system.method.set_key = event.download.hash_queued,set_safe_sync,"branch=d.get_custom3=,set_safe_sync=yes,print=no"

    akkor kiírja a no-t és beállítja a safe_syncet is amennyiben nincs megadva a custom 3, ha meg van adva akkor beállítja a safe_sync-et, de nem írja ki a no-t. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák