Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rt06

    veterán

    válasz N0zer0 #1582 üzenetére

    vuze? (bar nem hasznaltam joideje, de anno mindent tudott - kicsit tobbet is, mint amit en elvartam egy bittorrent klienstol, ezert is csereltem le)

    Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

  • rt06

    veterán

    válasz N0zer0 #1582 üzenetére

    letoltott torrent-ek helyenek megvaltoztatasa: ez magatol nem megy, a file-okat kezzel at kell helyezni, de irhato hozza script, ami megcsinalja a mozgatast (akar az osszes torrent-re is)

    keresztbe-hosszába kezelje a prioritásokat finom szintezéssel: alapbol 3-4 prioritas szint van, de ugy remlik, van hozza patch, ami ezt a szamot noveli
    torrent-en beluli file prioritas szepen mukodik, torrent-ek kozotti - mikor legutobb neztem - csak a feltoltesre vonatkozott (de talan ehhez is van patch, illetve meg kellene nezni, hogy all a scheduler)

    tudjon mindenféle részletes statisztikát megjeleníteni: magatol nem tud, de script-elheto, pl munin-nal

    tudjon akár torrentenként trackerfrissítést: tud, T billentyu

    ha azt mondom neki, hogy az a cucc jól van meg, akkor ne kezdje el nálam jobban tudni, meg felesleges újraellenőrzéshez ragaszkodni: an ra kulso script (bar az uj oldalon nem talalom, de "fast resume" neven kell keresni)

    Az sem ártana, ha tudna olyat, hogy ha hozzáadok egy torrentet seedelésre, és látja, hogy egyes fájlok hiányoznak (ez néha szándékos), akkor úgy adja hozzá seedelésre, hogy a hiányzó fájlokat nem seedeli, hanem kihagyja: ehhez file prioritast kell allitani kezzel (de lehet ezt is automatizalni, pl az osszes file off prioritasra allitasaval)

    mas: a µTorrent memoriaigenye ne tevesszen meg, a hasznalt memoria jo reszet nem mutatja a taskmanager, hanem a rendszer altal hasznalt memoriakent van feltuntetve

    [ Szerkesztve ]

    Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

Új hozzászólás Aktív témák