Új hozzászólás Aktív témák

  • rt06

    veterán

    válasz Brogyi #668 üzenetére

    elnezest, reggel sietsegben voltam, nem volt idom tisztessegesen valaszolni, most potlom
    a log alatt nem a naplofile-t ertem (legjobb tudomasom szerint a dht egyik log-ba sem kerul bele), hanem arra anaplora, amit az L betu (a fokepernyonel) lenyomasaval lehet elohozni

    ha jol emlekszem, eloszor 15-30 perc elteltevel, majd utana - ha jol tudom - minden ket oraban irodik ki a dht statisztika

    ha nem kivansz eddig varni, kezzel is ki lehet iratni, ha egy ctrl+x utan beirod, hogy "dht_statistics=" (idezojelek nelkul) elvileg...ez most nalam valamiert nem akar mukodni

    emellett, ha jol emlekszem, indulaskor is kiirja, melyik porton fut a dht szerver

    persze mindezek melle kell, hogy az rTorrent ismerjen mas DHT node-okat, amikhez vagy torrent file-okbolm, vagy mas peer-ektol juthat hozza

    van amugy DHT-forgalom monitorozasra munin plugin is, ami innen toltheto le (a 0.3.0-as verzioban jelent meg)

    ha erdekel reszletesebben a tema, az rTorrent oldalan is szo esik rola, valamint marcius vegen, aprilis elejen felmerult a levlisten is (DHT Usage szavakra keress)

    [ Szerkesztve ]

    Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

Új hozzászólás Aktív témák