Új hozzászólás Aktív témák

  • morley

    csendes tag

    Hy!

    A problémám a következő:
    Adott egy TL-WR741 ND router ami egy DSL-360R-en keresztül akar kommunikálni a nettel, de nem megy neki!

    3 hónappal ezelőtt elkezdett szakadozni a net. A szakadást úgy kell érteni, hogy 1,2,3,4,5,6….25 percekig élt, teljesen rendszertelenül. Csak a modemen keresztül, nem vettem észre szakadást, most is így jó.

    Frissítés, rengeteg restart és beállítás variálás után arra az elhatározásra jutottam, hogy szervizbe kell adnom, úgyis garis.
    Edigitálos volt. A 3 hetesre ígért javítás 6 hétre növekedett, na de nem ez a lényeg!
    Hibásnak találták, mert újra cserélték! :C Beüzemelést követően ért majdnem az agyrobbanás :W !! Ugyanaz a probléma, sőt már 2 percnél tovább nem is kapcsolódik! Lan kábelt is kicseréltem.
    Win7-et használok, a „hálózati és megosztási központ”-ban a routerig él a vonal, a elérem a TP-LINK konfigurációs lapját, a frissítést is megcsináltam. A készülékhez adott kis cd-k használva a legvégső tesztjén nem megy át valami kábel problémát ír ki.

    Egyszerűen nem értem :O ! Az általatok, már sokszor leírtak alapján sem és más lapok ajánlásával sem tudom használhatóvá tennem ezt a ’piszok’ routert. Ehhez keresek segítő hozzászólást.

    morley

    morley

Új hozzászólás Aktív témák