Új hozzászólás Aktív témák

  • bibi55

    tag

    Hali!
    Lenne egy nagyon idegesítő problémám amit sehogy nem tudok megoldani! Van nekem egy Invitel ADSL 4Mbites internet kapcsolatom, egy D-Link DSL-360R modemmel és hozzá egy TP-Link TL-R460-as router (internetmegosztás céljából). Net mind a két gépen van, minden működik. Viszont online lövöldés játékokban, mint például a CoD2, CoD4, Quake Live stb, állandóan "Connection Interrupted"-et kapok. Most vettem nem rég ezt a TP-Link routert, mert azt hittem a másik routeremmel volt a gond. De ezzel is ugyan ez van. Tehát játszok és egyszer kiírja h "Connection Interrupted" és akkor egy pillanatra megáll a játék, azután megy tovább. Próbáltam már a port forwardingot (28900-29000-ig), próbáltam az openDNS szerverrel, próbáltam DHCP nélkül is, mindhiába. Érdekes módon az Unreal Tournament 3-nál ennek nyoma se volt. Csak is a CoD2,CoD4 és a Quake Live, de más játékot nagyon nem is próbáltam. XP, Vista és Windows 7 alatt is ugyan ez van. Nagyon idegesítő probléma. Router nélkül minden okés, minden teljes mértékben tökéletesen működik, semmi hiba. Aki tud valami okosat mondani, nagyon kérem tegye meg mert már a hajam beleőszül!!!

    Előre is nagyon szépen köszönöm!

    Üdv: bibi55

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák