Új hozzászólás Aktív témák

  • S1M0N

    senior tag

    válasz Lézerparaszt #66 üzenetére

    Ja, én azt rühellem, amikor kezdésnél már mindenki megy előre, még a legutolsó ember is, aztán kapjuk is a gólt, mert senki nem marad hátul... Pedig eléggé alap szerintem, hogy középkezdésnél a leghátsó ember a kapuban marad, de elég gyakran tapasztalom, hogy sokan nem így gondolkodnak. Ezért is szoktam hátul maradni, elöl elbohóckodnak a többiek.

    Persze én is előre megyek néha (plusz ha eleve előre tesz be, akkor támadok), de általában védés utáni előrerúgásokból, megindulásokból szoktam gólt szerezni.
    Ez a védekező stílus mondjuk nem mindig jár túl sok ponttal, de többször is volt már, hogy 5-6 védés is összejött (+ 2-3 gól), mi meg nyertünk. :K

    A botok meg zseniálisan hülyék, van amikor olyan gólt szereznek, hogy csak nézek, máskor meg olyan bénák, hogy már kínomban nevetek.

    Ebből a szempontból mondjuk az ember csapattársakat jól pótolják, viszont abban jobbak, hogy a botok félre tudnak állni, ha látják, hogy jövök és jobb pozícióban vagyok, embereknél ez igen ritka...

Új hozzászólás Aktív témák